Konrád, Tivadar névnap

Zsinórban a második meccsét nyerte az Ajka Kristály SE

2022. március 6. 16:15
ajkaiszo.hu
A felnőtt Veszprém megyei labdarúgó bajnokság 17. fordulójában hazai pályán fogadta az Ajka Kristály SE a Fűzfői AK együttesét. A hazaiak támadásaival, dominanciájukkal indult a mérkőzés, ami egészen a hármas sípszóig kitartott.

Az első játékrészben sorra dolgozta ki a helyzeteit a Kristály, azonban sajnos ezek kimaradtak. A második játékrészben is folyamatosan a fűzfői oldalon pattogott a labda. Tíz perccel a lefújás előtt tört meg a jég, Szarka Martin harcolt meg a labdáért, majd pontos beadására Pápai érkezett és vágta azt a kapuba, 1-0. Pár perccel később újabb gólnak lehetett örülni. Adorján cselezte ki a védőjét a 16-oson belül, majd csúnyán felrúgták. A jogos tizenegyest Ambrus magabiztosan helyezte a kapuba.

Forrás: kosztolanyigimnazium.huForrás: kosztolanyigimnazium.hu

Az egységesebb csapat benyomását keltő hazaiak megérdemelt győzelmet arattak.

Ajka Kristály SE – Fűzfői AK 2-0.